Тури та екскурсії

Гостьовий будинок
La Casa Ucraniana

Тури та екскурсії

Екскурсії

Ми допоможемо спланувати Вашу відпустку або ділову поїздку до Еквадору. Український гід зустріне Вас в аеропорту по Вашому прибуттю до Еквадор і буде супроводжувати в якості екскурсовода, приватного гіда з необхідним для Вас транспортом.

Також ми пропонуємо Вам Пляжний відпочинок у Гостьовому Будинку "La Casa Ucraniana", який знаходиться на березі Тихого океану в Еквадорі, на першій лінії, з прекрасним видом з вікна вашої кімнати, з прямим виходом на пляж. Під час відпочинку Вам пропонується відвідати екскурсії історичними, заповідними місцями району та області, так само екскурсії по цікавих містах провінції Манабі, таким як Манта, Баія де Каракес, Сан Вісенте та інші. Ви зможете здійснювати велосипедні прогулянки, насолоджуватися риболовлею, або здійснювати прогулянки по відкритому океану на моторному човні, грати в рухливі ігри на пляжі, щодня ніжитися під променями екваторіального сонця або відпочивати в тіні ресторану, насолоджуючись видом і шумом океану в поєднанні з ніжним шелестінням пальмового листя.

Одноденні тури:

Тур "Курортне селище Каноа"

Екскурсія по Каноа, його околицями, пляжами, обід в ресторані на набережній.

Ціна для групи від 2-х осіб – 45$ з людини, все включено (гід, проїзд, одноразове харчування). Вартість проживання у кімнаті не включена.

Тур "Баія де Каракес, місто з давньою історією"

Екскурсія у Баія де Каракес - місто з тисячолітньою історією, яке з 1998р. оголошене як одне з перших екологічно чистих міст у світі.

Обід у ресторанчику на набережній, катання на велорикші, відвідування оглядового майданчика, відвідування Музею.

Ціна для групи від 2-х осіб – 45$ з людини, все включено (гід, проїзд, вхід у музей, велорикша, одноразове харчування). Вартість проживання у кімнаті не включена.

Тур "Мангрові ліси острова - Серце"

Поїздка в місто Сан Вісенте, потім на моторному човні на острів «Серце», відвідування мангрових лісів з унікальними колоніями птахів, черепашок, крабів і рослин.

Ціна для групи від 2-х осіб – 80$ з людини, все включено (гід, проїзд, вхід у мангрові ліси, одноразове харчування). Вартість проживання у кімнаті не включена.

Тур "Цікаве в Манабі"

Відвідування Мавзолею Елой Альфаро, католицької церкви (Костел), батьківщини панам. А так ж оглядова екскурсія Мантою, відвідування музею. Оглядова екскурсія по Портовьехо. Відвідування сувенірної лавки з виробами з горіхів дерева тагуа, відомого, як рослинна слонова кістка.

Ціна для групи від 2-х осіб – 80$ з людини, все включено (гід, проїзд, вхід до музею, одноразове харчування). Вартість проживання у кімнаті не включена.

Тур "Манабі"

Якщо ви подорожуєте на круїзному лайнері і заходите у порт Манта, ми пропонуємо Вам екскурсію вздовж узбережжя Манабі, місто Баія де Каракес, Сан Вісенте, історичні місця, мангрові зарості з колоніями птахів. Український гід зустріне Вас в порту і по закінченню екскурсії відвезе назад до порту.

Вартість туру для групи від 4 осіб – 160$ з особи. Ціна включає всі витрати (гід, транспорт, харчування, вхід до музеї і мангрового лiсу).

Тур "Нічний клуб для чоловіків"

Відвідування легального району Червоних ліхтарів.

Ціна - 100$ з людини, все включено (гід, проїзд, вхід до клуб, та інші послуги). Вартість проживання у кімнаті не включена.

Послуги україномовного гіда-перекладача

Якщо Ви бажаєте самостійно подорожувати на орендованому автомобілі або Вам необхідна допомога у рішенні, якихось задач, ми пропонуємо Вам скористатися послугами нашого гіда-перекладача.

Вартість послуг гіда-перекладача - 50 $ за день + витрати на харчування, проживання, проїзд до місця роботи і назад.