Тихий океан

Гостьовий будинок
La Casa Ucraniana

Тихий океан. Довідка.

Тихий океан

Тихий океан - найбільший у світі океан, який знаходиться між материками Євразією і Австралією на заході, Північною і Південною Америкою на сході і Антарктидою на Півдні. Площа океану з морями 178600000. Км2, об'єм 710 млн. Км3, максимальна глибина 11 022 м. Моря розташовані головним чином за його північним і західних околиць (Берингове, Охотське, Японське, Східно-Китайське, Жовте, Південно-Китайське, австрало-Азіатське, середземні, Коралове, Тасманове, Амундсена, Беллінсгаузена і Росса). Велика кількість островів: в північній частині - Алеутські, у західній - Курильські, о. Сахалін, Японські, Філіппінські, Б. і М. Зондские, Нов. Гвінея, Нов. Зеландія, Тасманія та ін., в центральній частині - численні острови, що об'єднуються під загальною назвою Океанія.

Рельєф дна в східній частині відносно рівний, в західній і центральній - багато підводних височин і улоговин з глибиною більше 5000 м, розділених підводними хребтами, на яких глибини спадають до 2000-3000 м (Східно-Тихоокеанський, Південно-Тихоокеанський та ін.). Для периферичних частин характерні сейсмічність, активний вулканізм і глибоководні жолоби з глибиною 8000-10 000 м і більше. Температура води на поверхні у екватора від 26 до 29 ° С; в приполярних областях до -0,5 ° С. Фауна риб включає не менше 2000 видів в тропічних широтах і трохи менш в північних широтах. На Тихий океан припадає у середньому 1/2 усього світового видобутку риби і морепродуктів. Через Тихий океан пролягають важливіші морські і повітряні шляхи, що зв'язують чотири материка.

Тихоокеанське узбережжя вважається вишуканим місцем для пляжного відпочинку. В екваторіальній частині узбережжя, де клімат вважається кращим, де особливий рельєф дна є перепоною і захистом для берегової лінії від великих хвиль, розташований наш Гостьовий Будинок La Casa Ucraniana. Ми знаходимося в Еквадорi, провінція Манабі, поруч з містами Баія де Каракес та Сан Вісенте, вздовж дороги Рута Спонділус. Цей район має кращі пляжі для Вашого відпочинку.