Оздоровчий курс

Гостьовий будинок
La Casa Ucraniana

Оздоровчий курс та Сокотерапія

Clases de baile

Оздоровчий, відновлюючий, омолоджуючий, реабілітаційний курс для людей, втомлених від роботи, бажаючих оздоровити і омолодити свій організм, попередити цілий ряд захворювань, пройти профілактичний курс. Для людей з ослабленим здоров'ям, імунітетом, а так само для тих, хто переніс важкі захворювання, операції, ми пропонуємо пройти оздоровчо-профілактичний та реабілітаційний курс за допомогою соків, зроблених з унікальних за своїми цілющими властивостями, тропічних фруктів і рослин, таких як Ноні, Кокос, Папайя , Маракуйя, Дулькамара та інших. Ми пропонуємо тільки найкращі соки найбільш унікальних і цілющих фруктів у світі. Про цілющі властивості фруктів, хімічному складі, показаних Ви зможете прочитати у наших статтях. Всі соки готуються зі свіжих фруктів, вирощених у нашому саду без використання хімічних добрив у екологічно чистому районі, на березі Тихого океану.

Для досягнення позитивних результатів, кожному клієнту індивідуально підбирається тривалість курсу, необхідне дозування, асортимент, частота вживання тих чи інших соків. Усі рекомендовані нами до вживання соки не містять алергенів, але якщо Ви зараз вживаєте якісь лікарські препарати, рекомендуємо проконсультуватися з Вашим лікарем щодо вживання тих чи інших соків. Крім вживання соків Ви щодня будете дихати чистим повітрям, насолоджуватися океаном і набиратися сил. Також Вам буде запропонована Spa кухня з свіжовиловлених морепродуктів, свіжих овочів, фруктових салатів і соків, або за Вашим бажанням для Вас буде готуватися дієтична їжа. Ви отримаєте незабутні враження від пляжного відпочинку у нашому Гостьовому будинку "La Casa Ucraniana".

Рекомендована тривалість оздоровчого курсу для досягнення бажаних результатів від 20 днів. Для реабілітаційного курсу потрібен більш тривалий час.

Вартість курсу для однієї людини - 80 $ на добу, від 2-х осіб - 75 $ на добу з людини.

У вартість курсу, включено проживання в покращеній кімнаті з видом на океан, з відповідним сервісом, чотириразове харчування, лікувальні соки, пляжний відпочинок.