Міні Галапагоси

Гостьовий будинок
La Casa Ucraniana

Срібний острів. Міні-Галапагоси. Довідка.

Міні - Галапагоси

Срібний острів (Isla de la Plata ісп.) - це невеликий острів у Тихому океані, біля узбережжя Еквадору, в провінції Манабі, він є складовою частиною Національного Парку Мачалі. Цей острів знаходиться у видаленні 40 км від материкової частини Еквадору. Площа острова -14км2. Назва острова походить від легенди Сіра Френсіс Драке. Легенда свідчить, що Сір Френсіс Драке був піратом, який вкравши у іспанських колонізаторів скарби, серед яких були переважно срібні прикраси, втік з ними на невеликому судні і сховався на острові. Іспанці йшли за піратом по п'ятах. Коли іспанське судно причалило до остріву, на якому сховався пірат, вони не знайшли там ні пірата, ні скарбів. Пірат встиг втекти. Перед втечею він надійно заховав скарби, які досі не були знайдені.

У цей час острів є досить відвідуваним туристами місцем. Він привертає увагу до себе своїм незвичайним тваринним світом, який дуже схожий з тваринним світом

Галапагоських островів, звідси і назва Міні - Галапагоси. Тут туристи можуть спостерігати за міграціями китів, дельфінів, морських черепах, колоніями рідкісних птахів, зайнятися дайвінгом, познайомитися з дивовижним підводним світом.