Пляжний відпочинок

Гостьовий будинок
La Casa Ucraniana
Украинский дом в Эквадоре

Пляжний відпочинок на узбережжі Тихого океану в Еквадорі

Ласкаво просимо!

Ласкаво просимо в Південну Америку, сонячний Еквадор, в провінцію Манаби, де цілий рік літо і ніколи не буває холодно. Ласкаво просимо на сонячний пляж Тихого океану! На цьому чудовому піщаному пляжі, уздовж основного туристичного маршруту і центральної дороги Рута Спонділус узбережжя Еквадору, розташований наш Гостьовий Будинок "La Casa Ucraniana".

Будинок знаходиться на кращому пляжі Еквадору, в спокійному, тихому, безпечному районі, поруч з містами Баія де Каракес та Сан Вісенте між курортними селищами Каноа і Брісеньо.

Тут Вас завжди чекають домашній затишок, чисті кімнати з чистою постільною білизною, хороша їжа в ресторані, тиша, спокій і вільний пляж. Завжди до Ваших послуг, україномовний обслуговуючий персонал.

Приїжджайте в будь-який час року в Гостьовий Будинок "La Casa Ucraniana", щоб зануритися у вічне літо.

Ми допоможемо скласти для Вас індивідуальну програму Вашого відпочинку.

Пляжний, оздоровчий відпочинок, в поєднанні з природним Spa відпочинком, турами, екскурсіями, прогулянками приведе ваш фізичний і духовний стан в норму.

Історія Будинку

Історія La Casa Ucraniana

La Casa Ucraniana - це приватний будинок, який пропонує чисті, затишні та комфортні кімнати для людей, яким подобається пляжний відпочинок в оточенні прекрасної тропічної природи. Також ми пропонуємо послуги ресторану, оздоровчий курс, SPA відпочинок, тури та екскурсії та інший сервіс

Гостьовий Будинок "La Casa Ucraniana" - це прекрасне місце, що б відпочити від міського шуму і метушні.

La Casa Ucraniana

Будівництво будинку почалося в 2005 році. Гостьовий Будинок "La Casa Ucraniana" був першою будівлею в цьому районі. Зараз територія активно забудовується і заселяється не тільки громадянами Еквадору, але й людьми з різних куточків світу, таких як Австралія, Америка, Канада, Україна, Росія, країн Європи.

Україна

La Casa Ucraniana з іспанської мови перекладається як Український Дім. Вибір назви пов'язаний з тим, що господарі будинку - сім'я з України. Гостьовий Дім "La Casa Ucraniana" і все, що знаходиться на його території, зроблено руками його господарів, які щодня працюють над тим, щоб зробити це гарне місце ще краще.

Квітневі знижки!

Знижки на кімнати: "Тримісна", "Чотиримісна", "П'ятимісна"

Лише 10$ з людини (дві особи мінімум)

Новини:

Всі наші постійні клієнти в звичайні дні мають знижку 10%.

У святковий період знижка діє тільки у випадку, якщо клієнт забронював кімнату за 30 днів до дня прибуття. Щоб дізнатися всі подробиці, зв'яжіться з нами.