Поради для мандрівника

Гостьовий будинок
La Casa Ucraniana

Поради для мандрівника. Важлива інформація.

Мандрівка до Еквадору Віза

Для іноземних громадян, що перебувають на територію Еквадору з туристичною метою на період до 90 днів - віза не потрібна. Візу на 90 днів Вам поставлять після прильоту в Еквадор, безпосередньо в аеропорту, при проходженні прикордонного контролю. Ця процедура є безкоштовною. По прибуттю в Еквадор, вам необхідно буде заповнити митну декларацію та анкету. Один примірник анкети Ви залишаєте при проходженні прикордонного контролю. Переконайтеся, що у вашому екземплярі анкети проставлена печатка і зазначений термін перебування в країні. У Вас можуть попросити цей екземпляр при виїзді з країни. Якщо ви плануєте залишатися в країні на термін, що перевищує 90 днів, ми рекомендуємо перед поїздкою в Еквадор, оформити візу на 6 місяців, в консульському відділі посольства Еквадору у Вашій країні.

Паспорт

Щоб уникнути проблем при прибутті в Еквадор, термін до закінчення дії вашого закордонного паспорта не повинен бути менше шести місяців. В іншому випадку Вас напевно не пустять в країну.

Авіаквитки

Рекомендуємо, відразу купувати квиток туди і назад, що б уникнути проблем при виїзді з Вашої країни.

Якою авіакомпанією скористатися?

На наш погляд оптимальний варіант авіакомпанія KLM або Iberia

Щеплення

Обов'язкової вакцинації для подорожі в Еквадор немає. Але ми рекомендуємо Вам зробити щеплення від жовтої лихоманки, в тому випадку якщо Ви плануєте відвідати джунглі, при цьому Ви повинні зробити вакцинацію не менше ніж за 10 днів до відльоту.

Митний контроль

Як турист, безперешкодно і без податку ви можете провезти з собою крім вашого багажу, особисті речі, фото та відео обладнання, портативні комп'ютери та інше. Так само до 300 шт цигарок або 50 сигар і одну пляшку міцного напою на людину.

Податки

Парки та заповідники Еквадору стягують податок, який повинен бути сплачений готівкою при вході і який не входить у вартість туру. Найвищий податок діє при в'їзді на Галапагоські острови і становить 100 $ для дорослого і 50 $ для дітей молодше 12 років.

Багаж

Для подорожі до Еквадору немає необхідності везти багато речей. Від нас ви отримаєте всі необхідні рекомендації по одягу та багажу, залежно від програми Вашого туру.

Автомобіль на прокат

Якщо Ви хочете взяти автомобіль на прокат, для самостійної подорожі, Вам необхідно мати при собi, водійські права (з Вашої країни), паспорт, кредитну картку. Рекомендуємо взяти із собою навігатор для більш комфортного переміщення по країні.