Баія де Каракас та Сан Вісенте

Гостьовий будинок
La Casa Ucraniana

Баія де Каракас та Сан Вісенте. Довідка

Баія де Каракас

Баія де Каракес, Bahia de Caraquez (ісп.) - Один з найкрасивіших міст узбережжя Еквадору, провінції Манабі, що знаходиться на вузькому півострові з ланцюгом гір в його основі. Місто Баія де Каракес омивається на 270 градусів прохолодними хвилями Тихого океану з одного боку, і спокійними водами річки Чоне, Chone - з іншого боку. У місті є невелика красива набережна, на якій розташовані житлові будинки, готелі, торгові точки, ресторанчики, громадські пляжі, причали для пасажирських і рибальських човнів. Населення міста складає 37 056 осіб, при чому іноземці становлять приблизно 80% від загального населення міста.

Район провінції Манабі, де розташоване місто Баія де Каракес, був місцем, де розвивалася і процвітала до іспанська цивілізація, племен імперії Інків. В 15 км на півдні Затоки знаходиться Chirije, одне з найважливіших археологічних місць узбережжя Еквадору. Там були знайдені зруйновані конструкції, керамічні вироби, коштовності і предмети побуту, які вказали на те, що більше 2000 років тому в період з 500 до н.е. до 1 500 н.е. тут існувало місто одного з племен імперії Інків, а так само проживала одна з дружин короля Інків.

До обміління затоки, тут був основний морський порт Еквадору.

Основне заняття місцевих жителів - це вирощування креветок. Уздовж річки Чоне розташовано більше 5000 Га штучних водойомів. З промисловості тільки вирощування саджанців рослин, експорт заморожених креветок, виробництво очищеної бутильованої питної води. У сільській місцевості розвинене тваринництво, вирощування овочів і фруктів.

У цей час Баія де Каракес перетворився на красиву міжнародну якірну стоянку яхт, які в пошуках безпечного спокійного причалу, знайшли в цьому місті ідеальне місце для відпочинку.

На протилежному березі затоки знаходиться невелике місто Сан Вісенте (San Vicente). До 2004 року це містечко було частиною міста Баія де Каракеса. Після 2004 року - Сан Вісенте став окремим, інтенсивно розвиваючимся містом. З кожним роком він стає все кращим і привабливішим. Найбільший за протяжністю в країні міст (2000м) з'єднує два міста Баія де Каракес і Сан Вісенте.

Наш Гостьовий Будинок La Casa Ucraniana знаходиться не далеко від міст Сан Вісенте, Баія Де Каракес, між курортними селищами Брісеньо і Каноа. Цей район має кращі пляжі для Вашого відпочинку. Всі ці міста і селища знаходяться в ланцюзі населених пунктів розташованих уздовж дороги Рута Спонділус.